Jak można nosić czapkę NBA?

Sportowe elementy są obecne w modzie od dawna. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są np. czapki NBA. W sklepach wybór modeli jest bardzo duży. Popularne są przede wszystkim czapki z daszkiem w formie full cap bądź snapback. Można je nosić daszkiem do przodu lub do tyłu. Za każdym razem stylizacja wygląda więc inaczej. Do czego nosi się takie czapki?

Klasyczne czapki z daszkiem kojarzą się przede wszystkim ze stylem sportowym. Można więc wykorzystywać ich do tworzenia stylizacji sportowych i casualowych. Są bowiem dodatkiem funkcjonalnym i praktycznym. Z drugiej strony czapki z daszkiem coraz częściej przenikają do stylu codziennego, wielkomiejskiego. Okazuje się, że mogą prezentować się naprawdę efektownie.

Od kilku lat w sklepach spotkać można czapki full back bądź snapback. Czapki NBA Super Sklep full cap nie posiadają regulacji rozmiaru, a poza tym jego daszek jest lekko zaokrąglony. Z kolei czapki snapback mają proste daszki i regulację szerokości. Pod taką czapką bez problemu zmieszczą się nawet upięte włosy. Czapki tego typu można nosić również z elementami na pierwszy rzut oka niesportowymi. Dobrze prezentują się nawet w towarzystwie marynarki czy żakietu. Są symbolem tzw. stylu urban.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *